Contact

Tennispark TV Menheerse
Sportlaan 3
3241 KC Middelharnis
Tel: 0187-482041

Rekeningnummer: 342034871 / IBAN: NL64RABO0342034871
KvK Rotterdam: 40321358

 

Route


Grotere kaart weergeven

E-mailadressen

Hieronder vindt u een overzicht van alle e-mailadressen van het bestuur, de commissie en overige contacten.

Voor bijlages, foto's en kopij kunt u mailen naar pr@tvmenheerse.nl.

Bestuur:

 
Voorzitter voorzitter@tvmenheerse.nl
Secretaris secretaris@tvmenheerse.nl
Penningmeester/vice-voorzitter penningmeester@tvmenheerse.nl
   

Commissies:

 
Jeugdcommissie  jeugd@tvmenheerse.nl
P.R. Commissie pr@tvmenheerse.nl
Sponsorcommissie  sponsoring@tvmenheerse.nl
Wedstrijdcommissie wedstrijden@tvmenheerse.nl
Technische Commissie techniek@tvmenheerse.nl
Recreatiecommissie  recreatie@tvmenheerse.nl
Activa Commissie  activa@tvmenheerse.nl
Bar Commissie bar@tvmenheerse.nl
   

Toernooi gerelateerd

 
Open Toernooi opentoernooi@tvmenheerse.nl
Competitie / Wintertennis competitie@tvmenheerse.nl
Veteranentoernooi veteranentoernooi@tvmenheerse.nl
Clubkampioenschappen clubkampioenschappen@tvmenheerse.nl
Donderdagavond Dubbeldivisie dddd@tvmenheerse.nl
Fjtk fjtk@tvmenheerse.nl
Openingstoernooi openingstoernooi@tvmenheerse.nl
   

Overige contacten

 
Ledenadministratie  ledenadministratie@tvmenheerse.nl
Tennisleraar tennisleraar@tvmenheerse.nl
Webmaster  webmaster@tvmenheerse.nl
Ledenwerving ledenwerving@tvmenheerse.nl
Communicatie communicatie@tvmenheerse.nl

 

Aankomende activiteiten

Bekijk meer

Inloggen afhangsysteem

Inloggen Mijn KNLTB

Contact opnemen

TV Menheerse

Sportlaan 3

3241 KC Middelharnis

Tel. 0187 - 482041

Waar vindt u TV Menheerse